Hotelový a provozní řád - Hotel Zlatý Potok

HOTEL S RODINNOU ATMOSFÉROU
HOTEL S RODINNOU ATMOSFÉROU
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

 
Pokyny pro návštěvníky hotelu
 
 
Vážení hosté, dovolujeme si vás přivítat v našem hotelu a přejeme vám příjemný pobyt.

 
 
POKOJ
 
Pokud budete v průběhu pobytu opouštět pokoj, doporučujeme ponechat klíče od pokoje na recepci, kde si je můžete kdykoliv do 22:00 hod vyzvednout. V případě ztráty klíče účtujeme poplatek 500,- Kč. Na klíčích najdete klíč od pokoje a klíč od hlavního vchodu, který se od 22:00 – 8:00 hod zamyká. Náš hotel neposkytuje hotelovou službu, pokud máte zájem o vynesení odpadkového koše, postavte jej před dveře pokoje. Pokud potřebujete vyměnit ručníky, požádejte obsluhující personál. Topení na pokojích se ovládá regulační krabičkou. Upozorňujeme, že v časech 7:00– 8:00, 12:00 – 13:00, 16:00 – 17:00, 20:00 – 21:00 je vysoký tarif a topení je nefunkční. V den odjezdu opusťte pokoj do 10:00 hod, pokud nemáte domluveno jinak. V případě jakýchkoliv nedostatků kontaktujte personál.

 
RESTAURACE
 
Snídaně se podává formou bufetu, případně servírovaná, od 8:00 – 9:30 hod, po domluvě je možné podávat snídani i v dřívějších hodinách. Po snídaních prosím opusťte restauraci, abychom měli čas na úklid, děkujeme. Restaurace je otevřena od 12:00 do 22:00 hod. Pokud máte pobyt s polopenzí, večeře se podává od 17:30 do 20:00 hod, po předchozí domluvě je možný jiný čas. Výběr večeře se provádí den dopředu při večeři. V prostoru restaurace je možné používat wifi zdarma, heslo je ZlatyPotok.

 
 
Venkovní prostory
 
Využití venkovních prostor (dětské hřiště, terasy, zahrada, bazén) je pouze na vlastní nebezpečí. Děti mladší 10ti let mohou používat venkovní prostory pouze pod dohledem dospělé osoby.
 
 
 
Informace o možnostech sportovního a turistického vyžití v okolí najdete na recepci, nebo vám rád poradí obsluhující personál.
 
 
Přejeme vám krásné dny na Šumavě a doufáme, že budete u nás v Hotelu Zlatý Potok spokojeni 
 
                           

Hotelový a provozní řád Hotelu Zlatý Potok

 
·         Pří příjezdu do hotelu se host prokáže platným dokladem totožnosti (občanský průkaz nebo cestovní pas). Na základě předložených dokladů bude zapsán do ubytovací knihy.
 
·         Hotel zaručuje ubytovaným hostům kvalitní služby odpovídající úrovni hotelu.
 
·         Ve zvláštních případech může hotel nabídnout hostu jiné ubytování, než bylo původně sjednáno, avšak pouze pokud se podstatně neliší od potvrzené objednávky.
 
·         Pokoje jsou rezervovány do 18:00 v den předpokládaného příjezdu. V případě pozdějšího příjezdu je nutno hotel kontaktovat.
 
·         Při příjezdu host obdrží klíče od pokoje a hlavního vchodu.
 
·         Náš hotel neposkytuje hotelovou službu, pokud máte zájem o vynesení odpadkového koše, postavte jej před dveře pokoje. Pokud potřebujete vyměnit ručníky, požádejte obsluhující personál.
 
·         Prosíme o uvolnění pokoje v den Vašeho odjezdu do 10:00. Při pozdějším odchodu z pokoje     (10:00 – 18:00) účtujeme 50% z ceny ubytování, po 18:00 hodině účtujeme plnou cenu.
 
·         Host může opustit hotelové prostory s klíčem od svého pokoj
Při ztrátě klíčů účtujeme poplatek 500,- Kč.
 
·         Snídaně je podávaná formou švédských stolů nebo servírovaná od 8:00 – 9:30. Po snídaních prosím opusťte restauraci, abychom měli čas na úklid, děkujeme. Na přání je možné podávat snídaně v dřívějších hodinách – předejte svůj požadavek v dostatečném předstihu obsluhujícímu personálu. Cena snídaně je zahrnuta v ceně ubytování.
 
·         Návštěvy lze přijímat pouze v době od 8:00 – 22:00 se souhlasem pracovníka recepce. Všechny návštěvy musí být po předložení průkazu totožnosti zapsány do evidence hostů.
 
·         Host je povinen zachovávat v době od 22:00 do 7:00 noční klid.
 
·         V případě, že host předá pokoj s neúplným nebo poškozeným zařízením, bude mu v plné výši připsáno k úhradě.
 
·         Host může bezplatně používat hotelové parkoviště s tím vědomím, že není hlídané a hotel neodpovídá za případné ztráty či škody způsobené na vozidle hosta.
 
·         Využití venkovních prostor (dětské hřiště, terasy, zahrada, bazén) je pouze na vlastní nebezpečí. Děti mladší 10ti let mohou používat venkovní prostory pouze pod dohledem dospělé osoby.
 
·         Zákaz běhání po schodech a chodbách z důvodu rizika úrazu.
 
·         Při onemocnění hosta hotel zajistí přivolání RZS.
 
·         Ve všech prostorách hotelu je zakázáno kouřit, při porušení bude připsána peněžní sankce určená vedením hotelu.
 
·         Na jednotlivých pokojích je zakázáno používání otevřeného ohně a jakýchkoliv elektrických nebo plynových tepelných spotřebičů (např. vařiče, varné konvice, sušičky hub, apod.), které nejsou součástí vybavení pokojů s výjimkou holícího strojku, fénu či kulmy.
 +420 380 311 811
+420 608 333 864
 hotelzlatypotok@post.cz
Řetenice 4
384 73  Stachy
 +420 380 311 811
+420 608 333 864
 hotelzlatypotok@post.cz
 +420 380 311 811
+420 608 333 864
 hotelzlatypotok@post.cz
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky